Apartamenty

Amika

Cena od 220 PLN

liczba osób: 5, powierzchnia: 39m2

Apartament Amika znajduje się na parterze, zabezpieczony zewnętrznymi roletami z wyjściem na taras. Apartament  5 osobowy składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Miejsca do spania: w sypialni podwójne łóżko małżeńskie, w pokoju dziennym duża rozkładana sofa dwuosobowa i rozkładany fotel jednoosobowy. Apartament wyposażony jest w niezbędne urządzenia i sprzęt, między innymi w bezprzewodowy internet, suszarkę do włosów, żelazko, deskę do prasowania, rozkładaną suszarkę itp.

     

Dokładne ceny w poszczególnych dniach, znajdują się w podstronie REZERWACJA ONLINE.

         

więcej


Amika View

Cena od 220 PLN

liczba osób: 5, powierzchnia: 37m2

Apartament z dużym balkonem znajduje się na trzecim piętrze z pięknym widokiem na Karkonosze. Apartament  5 osobowy składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Miejsca do spania: w sypialni dwa pojedyńcze łóżka które można zsunąć jako jedno podwójne i fotel rozkładany jednoosobowy, w pokoju dziennym rozkładana sofa dwuosobowa. Apartament wyposażony jest  w niezbędne urządzenia i sprzęt, między innymi w bezprzewodowy internet, telewizor z Netflix, suszarkę do włosów, żelazko, deskę do prasowania, rozkładaną suszarkę itp.

 

Dokładne ceny w poszczególnych dniach, znajdują się w podstronie REZERWACJA ONLINE.

          

więcej


Mountain View nr 2

Cena od 220 PLN

liczba osób: 6, powierzchnia: 43m2

Apartament Montain View nr 2 z dwoma balkonami znajduje się na parterze z widokiem na Karkonosze. Apartament  6 osobowy składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Miejsca do spania: w sypialni pojedyńcze dwa łóżka zsunięte które można rozsunąć, w pokoju dziennym dwie dwuosobowe sofy rozkładane. W przypadku konieczności rozłożenia dwóch sof (nocleg dla 6 osób) konieczne jest przesunięcie na noc stołu z krzesłami.  Apartament wyposażony jest  w niezbędne urządzenia i sprzęt, między innymi w bezprzewodowy internet, telewizor z Netflix, zmywarkę do naczyń, suszarkę do włosów, żelazko, deskę do prasowania, rozkładaną suszarkę itp.

Dokładne ceny w poszczególnych dniach, znajdują się w podstronie REZERWACJA ONLINE.

         

więcej


Mountain View nr 4

Cena od 220 PLN

liczba osób: 6, powierzchnia: 43m2

Apartament Montain View nr 4 z dwoma balkonami znajduje się na parterze z widokiem na Karkonosze. Apartament  6 osobowy składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Miejsca do spania: w sypialni pojedyńcze dwa łóżka zsunięte które można rozsunąć, w pokoju dziennym dwie dwuosobowe sofy rozkładane. W przypadku konieczności rozłożenia dwóch sof (nocleg dla 6 osób) konieczne jest przesunięcie na noc stołu z krzesłami.  Apartament wyposażony jest  w niezbędne urządzenia i sprzęt, między innymi w bezprzewodowy internet, telewizor z Netflix, zmywarkę do naczyń, suszarkę do włosów, żelazko, deskę do prasowania, rozkładaną suszarkę itp.

Dokładne ceny w poszczególnych dniach, znajdują się w podstronie REZERWACJA ONLINE.

         

więcej